درباره ما


گروه بازرگانی سپهر تجارت
وارد كننده قطعات الکترونیک و نیمه هادی با بیش از پنج سال تجربه افتخار دارد با عرضه محصولات اصلی ، با كیفیت و استاندارد جهت ارج نهادن به سلیقه توزیع كنندگان متعهد در راستای حفاظت از منافع و مصالح مصرف كنندگان نهایی گام بردارد.
فروشگاه اسکای تک با حمایت كم نظیر مشتریان خوش نام و فعال به عنوان گروهی پیشرو در ایران ، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری و توزیع بسیاری از كمپانی های معتبر جهان در یك مجموعه گردیده است . استقبال چشمگیر مشتریان صادق و مصرف كنندگان فهیم از خرید قطعات الکترونیک با كیفیت در مقابل قطعات نامرغوب و غیر استاندارد وارداتی، موجب گردآوری طیف وسیعی (بالغ بر 1000 قلم كالا)‌ از قطعات الکترونیک گوناگون دراین فروشگاه شده است.
در راستای عرضه مستقیم و بی واسطه و به منظور فراهم نمودن امكان دسترسی آسان و سریع مشتریان به كالاهای مورد نیاز ، فروشگاه SKYTECH.ir در مناسب ترین مراكز توزیع قطعات الکترونیک در تهران به ارائه خدمات مشغول می باشند.

آرمان های گروه سپهر تجارت
مدیران و کارکنان فروشگاه skytech تلاش خود را بر پایه روابط پایدار انسانی، پافشاری بر اصول حرفه ای تجارت، پویایی سازمانی و افزایش دانایی و توانایی خود قرار داده اند. به همین منظور مبانی عملکردها و راهبردهای این گروه بازرگانی به شرح ذیل اعلام می گردد:

- پایبندی مجدانه بر اصل کیفیت و تلاش مصرانه برای حفظ و ارتقاء کیفی کالا و خدمات .
- حفظ و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان و تبدیل مشتریان فعلی به مشتریان وفادار.
- نگاه مسئولانه و هوشمندانه به منافع و سرمایه های ملی با دقت در انتخاب برندهای برتر و اعتماد آفرین.
- ساماندهی و حفظ تعادل بازار به وسیله قیمت گذاری بر مبنای سود کمتر و فروش بیشتر.
- افزایش سطح مهارت و دانش پرسنل از طریق آموزش های مستمر درون و برون سازمانی.
- احترام به رقبا، رعایت اصول تجارت و حفظ فضای رقابتی سالم به منظور شکوفایی توانایی ها و روزآمدی بازار.


ما با بيش از چندین سال تجربه در زمينه واردات و عرضه قطعات اصلي و با كيفيت مطابق با استانداردهاي جهاني و مورد تاييد موسسات استاندارد در راستای همیاری با تولید کنندگان داخلی همراهی نموده ایم.
سیاست کلی ما ارائه محصولات متنوع با کیفیت بالا در ایران می باشد.
فروشگاه ها و نمایندگی های فروش گسترده ما در سراسر ایران آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشند.گروه بازرگانی سپهر تجارت

وارد كننده قطعات الکترونیک و نیمه هادی با بیش از پنج سال تجربه افتخار دارد با عرضه محصولات اصلی ، با كیفیت و استاندارد جهت ارج نهادن به سلیقه توزیع كنندگان متعهد در راستای حفاظت از منافع و مصالح مصرف كنندگان نهایی گام بردارد.
فروشگاه اسکای تک با حمایت كم نظیر مشتریان خوش نام و فعال به عنوان گروهی پیشرو در ایران ، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری و توزیع بسیاری از كمپانی های معتبر جهان در یك مجموعه گردیده است . استقبال چشمگیر مشتریان صادق و مصرف كنندگان فهیم از خرید قطعات الکترونیک با كیفیت در مقابل قطعات نامرغوب و غیر استاندارد وارداتی، موجب گردآوری طیف وسیعی (بالغ بر 10000 قلم كالا)‌ از قطعات الکترونیک گوناگون دراین فروشگاه شده است.

لینک های ما
Telegram whatsapp Instagram Aparat

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Skytech می باشد