اپتوکوپلر

TLP5772

The TLP5772 consists of an infrared LED and an integrated high-gain, high-speed photodetector and is housed in the 6-pin SO6L package.

کیفیت: ORIGINAL(distributor)       پکیج:

قیمت تک فروشی  280,400  ریال

قیمت عمده  247,250  ریال (10 به بالا)

قیمت ویژه  242,609  ریال (100 به بالا)

قیمت فوق العاده240,289  ریال (1000 به بالا)

43.53.433.4

    تعداد موجودی در انبار : 252 عدد
افزودن به علاقه مندی ها


تعداد درخواست:  

   

توضیحات

TLP5772 يک اپتوکوپلر ميباشد. اپتوکوپلر (Optocoupler) يک قطعه الکترونيکي است که در بسته بندي هايي همانند آي سي توليد مي‌شود و همانطور که از نام آن پيداست، وظيفه آن کوپل کردن يا اتصال دو نقطه با استفاده از فرمان‌هاي نوري مي‌باشد. کته اصلي در رابطه با قابليت‌هاي اين قطعه اينجاست که ولتاژ ايزولاسيون (ولتاژ اعمال شده به ديود نوري) نسبت به ولتاژ عبوري از فتوترانزيستور کاملا ايزوله است و هيچ گونه اتصال فيزيکي ميان آن‌ها برقرار نمي‌شود. شما مي‌توانيد يک ولتاژ ? ولت را از ميکروکنترلر به آند و کاتد اپتوکوپلر اعمال کنيد و توسط آن عبور يک ولتاژ بالا يا يک جريان پر از نويز را از فتوترانزيستور کنترل کنيد؛ بدون آن که ذره‌اي از آن نويز وارد مدار اصلي شما شود و يا در عملکرد ميکروکنترلر اختلال ايجاد کند. به عنوان مثال اگر بخواهيم از طريق ميکروکنترلر مستقيما به موتوري فرمان بدهيم يا رله‌اي را فعال کنيم ممکن است عمکرد موتور باعث ايجاد نويز شده و بر روي عملکرد ميکروکنترلر يا مدار فرمان تاثير بگذارد و باعث اختلال در سيستم شود؛ اما اپتوکوپلر اين دو قسمت را کاملا از هم مجزا مي‌کند.Description

The TLP5772 consists of an infrared LED and an integrated high-gain, high-speed photodetector and is housed in the 6-pin SO6L package. The TLP5772 is 50 % smaller than the 8-pin DIP package and meets the reinforced insulation class requirements of international safety standards **:Applications: • Photovoltaic (PV) Power Conditioning Systems • AC Servos • Compact Motor Drivers • Industrial Sewing Machines • Industrial Invertersگروه بازرگانی سپهر تجارت

وارد كننده قطعات الکترونیک و نیمه هادی با بیش از پنج سال تجربه افتخار دارد با عرضه محصولات اصلی ، با كیفیت و استاندارد جهت ارج نهادن به سلیقه توزیع كنندگان متعهد در راستای حفاظت از منافع و مصالح مصرف كنندگان نهایی گام بردارد.
فروشگاه اسکای تک با حمایت كم نظیر مشتریان خوش نام و فعال به عنوان گروهی پیشرو در ایران ، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری و توزیع بسیاری از كمپانی های معتبر جهان در یك مجموعه گردیده است . استقبال چشمگیر مشتریان صادق و مصرف كنندگان فهیم از خرید قطعات الکترونیک با كیفیت در مقابل قطعات نامرغوب و غیر استاندارد وارداتی، موجب گردآوری طیف وسیعی (بالغ بر 20000 قلم كالا)‌ از قطعات الکترونیک گوناگون دراین فروشگاه شده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Skytech می باشد