S19J MAIN BOARD ANTMINER

کیفیت: ORIGINAL(distributor)       پکیج:

قیمت تک فروشی  82,096,307  ریال

قیمت عمده  78,570,381  ریال (10 به بالا)

قیمت ویژه  77,018,973  ریال (100 به بالا)

قیمت فوق العاده76,243,269  ریال (1000 به بالا)

883.2844.8827.9819.46

    تعداد موجودی در انبار : 3 عدددر صورت موجود شدن خبر بده
افزودن به علاقه مندی ها


تعداد درخواست:  

   

توضیحات

کنترل برد دستگاه ماينر از مهمترين بخش‌هاي سخت افزاري دستگاه هاي ماينينگ مي‌باشد. در واقع کنترل برد وظيفه ارتباط برقرار کردن بين هش بردهاي دستگاه و همچنين انتقال ديتا خروجي و محاسبه شده توسط آن ها را بر عهده دارد. در صورت خرابي کنترل برد دستگاه ماينر شما عملا غير قابل استفاده خواهد بود و از طرفي هر روز که دستگاه ماينر شما خاموش باشد‌، يعني ضرر مالي. دستگاه‌هاي ماينرهاي محبوب شرکت Bitmain مي‌باشد با وجود اينکه کمي قديمي به نظر مي‌رسد اما همچنان از محبوبيت خاصي در بين کاربران برخوردار است. با ورود مدل‌هاي جديد تهيه کنترل برد دستگاه ها و ساير قطعات دستگاه هاي ماينينگ کمي دشوار مي‌شود. در صورت خرابي کنترل برد دستگاه شما امکان روشن شدن يا ماينينگ را نخواهد داشت و در صورت خرابي بايد دنبال کنترل برد جديد بوده که براي هر دستگاه ماينينگ‌، کنترل برد مخصوص به خود را دارد و در صورت خرابي مي‌توانيد کنترل بردها راخريداري و يا تعويض نماييد. در صورت خرابي امکان فروش دستگاه ممکن نخواهد بود جز براي فروش هش برد ها که مي‌توانيد به صورت کلي دستگاه را بفروشيد يا تکي اقدام به فروش هشبرد ها نماييد.Descriptionگروه بازرگانی اسکایتک

وارد كننده قطعات الکترونیک و نیمه هادی با بیش از پنج سال تجربه افتخار دارد با عرضه محصولات اصلی ، با كیفیت و استاندارد جهت ارج نهادن به سلیقه توزیع كنندگان متعهد در راستای حفاظت از منافع و مصالح مصرف كنندگان نهایی گام بردارد.
فروشگاه اسکای تک با حمایت كم نظیر مشتریان خوش نام و فعال به عنوان گروهی پیشرو در ایران ، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری و توزیع بسیاری از كمپانی های معتبر جهان در یك مجموعه گردیده است . استقبال چشمگیر مشتریان صادق و مصرف كنندگان فهیم از خرید قطعات الکترونیک با كیفیت در مقابل قطعات نامرغوب و غیر استاندارد وارداتی، موجب گردآوری طیف وسیعی (بالغ بر 40000 قلم كالا)‌ از قطعات الکترونیک گوناگون دراین فروشگاه شده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Skytech می باشد